Правила і умови

 

1. Загальні положення


Текст, що наведений нижче, є договором між інтернет-магазином «http://stayslowly.com», відповідальна особа - Москальчук Олесь,  (далі – «Інтернет-магазин»), та користувачем послуг (далі – «Покупець») цього Інтернет-магазину, у відповідності зі статтями 633, 641 і глави 52 Цивільного кодексу України, визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину. Його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець).

Факт оплати Покупцем замовлення у строки та за цінами, на умовах цього Договору, вказаними на Інтернет-сайті Продавця, є моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції від Продавця укласти електронний договір купівлі-продажу товарів.
2. Поняття і визначення

Згідно цієї оферти, якщо контекст не вимагає іншого, наведені терміни мають таке значення:
«Товар» – моделі, продукція;

«Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», являє собою веб-сайт, який є засобом для презентування товарів, робіт, послуг шляхом здійснення електронної угоди.
«Продавець» – магазин, який реалізує продукцію, представлені на Інтернет-сайті.
«Покупець» – фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
«Замовлення» – вибір визначених позицій з переліку товарів, які визначені Покупцем при розміщенні замовлення та здійсненні оплати.
3. Предмет договору

Продавець зобов'язується передати у власність Товар Покупцю, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти його на умовах даного Договору.
Договір визначає порядок взаємодії з Покупцем, ґрунтуючись на його прагненнях та можливості використовувати послуги з продажу Товарів від імені, за рахунок і дорученням Покупця, доставки замовлення, та надання Покупцю інформацію, яка його цікавить, регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, у тому числі:
добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, який представлений на сайті Інтернет-магазину і який є в наявності.
Кожна позиція може бути представлена в замовленні у будь-якій кількості.
При відсутності товару на складі, Менеджер магазину зобов'язаний повідомити про це Покупцю (за допомогою телефону або через Email).
Покупець має право відмовитися від товару, який він замовив, якщо він відсутній на складі, замінити його товаром аналогічної моделі, анулювати замовлення.
5. Порядок оплати замовлення

Через сайт з використанням картки VISA або MasterCard
Вам потрібно заповнити реквізити Вашої платіжної картки і підтвердити оплату на платіжній сторінці LiqPay.

Ви можете перевірити чи списалися кошти та отримати електронну квитанцію про оплату, скориставшись інтернет-банкінгом, яким ви користуєтеся. Також статус та інформація про оплату буде зберігатися в Інтернет-магазині.

6. Умови доставки замовлення

Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до відділень Нової Пошти, де і відбувається видача замовлень.
Разом із замовленням Покупцеві видаються документи згідно із законодавством України.
7. Права та обов'язки сторін

Продавець має право: припинити надання послуг за цим договором в односторонньому порядку, якщо Покупець порушив умови цього Договору.
Покупець зобов'язаний: своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору.
Покупець має право:

оформити замовлення в Інтернет-магазині; 

оформити електронний договір; 
вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.8. Відповідальність сторін

Сторони несуть відповідальність за невиконання чи неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.

Продавець не несе відповідальності: 
- за змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, яка може відрізнятися від кольору оригіналу товару через різну передачу колірної гами різними електронними дисплеями комп'ютерів і пристроїв;

- за зміст і правдивість інформації, що наданий Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (наприклад, обробку замовлення, доставки товару), що зазвичай спричинене технічними аспектами.

Сторони звільняються від виконання умов цього Договору, у разі виникнення обставин непереборної сили (які мають надзвичайний, непередбачуваний характер, якому неможливо було запобігти). Сторони, які уклали Договір, докладуть максимум зусиль, щоб вирішити будь-які розбіжності, виключно шляхом переговорів. У разі не досягнення врегулювання спірного питання, Покупець чи Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням конфлікту у судові органи згідно з чинним законодавством. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього Договору, за умови попередньої публікації його на сайті www.mymagspace.com. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. При здійсненні оформленні замовлення та подальшої оплати товару Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, зберігання, обробку, використання своїх персональних даних, згідно Закону України «Про захист персональних даних». Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення, означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти). Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до статті 11 Закону України «Про електронну комерцію». Перегляд товарів і процес оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та інших дій, пов'язаних з виконанням замовлення.

9. Порядок повернення товару належної якості


Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно з чинним законодавством України.

Повернення товару належної якості в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає Покупцю грошову суму, сплачену за товар, за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

10. Термін дії договору


Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною 6 статті 11 Закону України «Про електронну комерцію».

Договір може бути розірваний до закінчення терміну його дії за взаємною згодою сторін до початку процесу фактичної доставки товару, з поверненням грошових коштів.

У разі невиконання однією із сторін умов цього Договору сторони мають право розірвати Договір в односторонньому порядку та у випадках, передбачених чинним законодавством України.
 

11. Правила користування Інтернет-магазином


Покупець може переглядати вміст Інтернет-магазину, оформлювати замовлення, користуватися його іншими послугами.

Інтернет-магазин має право відмовити Покупцю у користуванні послуг Інтернет-магазину за умови несумлінного поводження з ним (через неправомірні дії, що порушують умови Договору).

Покупець не має права використовувати матеріали Інтернет-магазину з метою передачі їх третім особам у комерційних цілях, з метою створення іншого продукту (веб-сайту тощо) в мережі Інтернет, брати участь у продажі, створювати похідні продукти та ін.
12. Інші умови

Договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

Інтернет-магазин має право вносити зміни у текст Договору за власним розсудом у будь-який час, без попереднього повідомлення Покупців.