ІДЕЯ ТА МЕТА

Кожна річ має значно довший життєвий шлях, аніж здається на перший погляд.

 

Мета проекту - звернути увагу на те, що

кожна річ має значно довший життєвий шлях, аніж здається на перший погляд; вартує грунтовніше підходити до купівлі речей та одягу - підтримка усвідомленого бізнесу / локального виробника / ідейного підгрунтя.

Наша ідея полягає в створенні унікальних продуктів за допомогою поєднання технологічних матеріалів, що залишаються на українських виробництвах та якісних деталей.

НАШІ ВИРОБНИЦТВА

Всі виробництва знаходяться у Львові, в затишних місцях, з найкрутішими спеціалістами за швейними машинками. Загалом ми вже співпрацювали з чотирма майстернями, а саме зараз відшиваємо наші колекції  в двох. Різниця в тому, що кожне спеціалізується на роботі з матеріалами різної товщини. Відповідно на одному ми виготовляємо речі з парапланерських матеріалів, а на другому - з малих суден.

 

Також у нас є різноманітні партнери, які знаходяться по всій Україні. Одні з них - це бренд Liteway з Кривого Рогу. Відповідно наші спільні рюкзачки Urban Pack та маленькі сумки-гаманці Pokkie Bag їдуть до іншої частини країни, що дає можливість розшити наші виробничі горизонти.

Ми маємо в своїй команді конструкторів та людей, які роблять тестові/пробні моделі, які ми оглядаємо, використовуємо певний час, а далі вносимо корективи.

Загалом процес дуже цікавий, але потребує багато часу.

МАТЕРІАЛИ

Матеріали - це наша велика перевага. Саме в них ми закладаємо наші ідеї.

 

Стараємося максимально використовувати те, що залишається після виробництва цікавих виробів. Ми завжди в пошуках, в пріоритеті нестандартні матеріали, технологічні, з цікавими характеристиками. Наш арсенал постійно оновлюється. Ми шукаємо все нових й нових партнерів. В даному переліку зазначаємо ті матеріали, з якими працюємо на постійній основі і випускаємо з них стабільні серії.

Skytex - перший матеріал, з яким ми стикнулися в дружньому поєдинку. Цей супер невагомий та міцний нейлон ми отримуємо з 2-х різних українських виробництв парапланів. Має доволі незвичні характеристики - прозорий, особливо світло кольори (вміст сумки, який ближче до стінки - просвічується); шелестить немов осіннє листя, білий колір переважно шелестить гучніше, кольорові - менше. Даний матеріал має вологозахищене покриття, є дуже міцним, а також володіє цікавою структурою - відразу зауважите квадратики, з яких складається матеріал (таке плетення додає міцності на надійності).

 

Щодо догляду - не потребує особливої уваги. Бажано прати вручну, в теплій мильній воді, тоді всі властивості матеріалу будуть зберігатися якнайдовше. Але не боїться і пральної машинки, лише бажано прати при малих оборотах і в спеціальних гелях, які не пошкодять покриття. Звісно, що саме білий колір при частому користуванні здобуває певні затертості, але при акуратному користуванні можна зберегти поверхню чистою доволі довго.

 

З даного матеріалу ми виготовляємо наші Babadag Bag, а також колабораційні рюкзачки Urban Pack та сумочки Pokkie Bag. Також сумки - Lima та Yelagiri Bag.